برای شستشوی فرش دستبافت خود به دنبال قالیشویی معتبر میگردید؟

با کارشناسان ما صحبت کنید!

شستشوی تخصصی انواع فرش های دستبافت

شستشوی فرش دستبافت یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط یک قالیشویی می باشد، فرشهای دستبافت رافت خاص خود را دارند و شستشوی آنها نیاز به تجربه، حوصله و تخصص می باشد، فرشهای دستبافت با توجه به جنسی و نوع بافت کاملاً متفاوت با یکدیگر می باشند.

فرشهای دستبافت انواع مختلفی دارند و بافت آنها نسبت به شهری که در آنجا بافته می شود با یکدیگر متفاوت می باشند، فرشهای دستبافت با نخ های ابریشم، کرک، پشمی و… بافته می شوند و از مهمترین شهرهای بافنده فرشهای دستبافت می توان به: فرش های دستبافت تبریز، فرشهای دستبافت بیجار، فرشهای دستبافت همدان، فرشهای دستبافت کرمان، فرشهای دستبافت قم و … هرکدام از این فرشها از جنس و نوع بافت مختلفی ایجاد شده اند که بای شستشوی آنها باید به نکات مهمی توجه کرد که این نکات یک امری تخصصی در شستشوی انواع فرش دستبافت می باشد.

شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرشهای دستبافت نیاز به موادشوینده و ماشین آلات مخصوصی دارند، در برخی از موارد برخی فرشهای دستبافت حتی نیاز به شستشو به روش سنتی دارند، به دلیل قدیمی بودن و از دست دادن استحکام دار خود باید از شستشوی سنتی استفاده شود.

شستشوی ماشینی فرشهای دستبافتی که تاریخ زیادی از بافت آنها نگذشته نیز نیاز به ماشین آلات مخصوص با دور پایین و مواد شوینده گیاهی و شور های گیاهی نیز می باشد، بررسی و انتخاب مواد شستشو دهنده فرش های دستبافت زیر نظر کارشناسان و متخصصان قالیشویی عمارت انجام می شود تا بهترین و مناسب ترین مواد شوینده برای شستشوی فرش انتخاب شود.

شستشوی تخصصی فرش دستبافت

شستشوی تخصصی فرش دستبافت

و در آخر فرش دستبافت شما مشتریان عزیز زیر نظر کارشناسان قالیشویی عمارت شستشو می شود، کلیه مراحل یادشده در بالا تنها دلیل کیفیت بالای خدمات قالیشویی عمارت تهران می باشد، استفاده از مواد شوینده مناسب و دستگاه های ویژه مهمترین دلیل کیفیت بالای شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی عمارت می باشد.

شما مشتری عزیز می توانید کلیه سفارشات فرش دستبافت خود را با اطمینان کامل به قالیشویی عمارت تهران بسپارید و مطمئن باشید که فرش شما با طی کردن فیلتر ها و مراحل مختلفی اقدام به شستشو خواهد شد تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شده و بالاترین کیفیت شستشو را برای شما به ارمغان بیاوریم.

اعلاء شویی فرشهای ماشینی

فرشهای ماشینی انواع مختلفی با نوع دوخت ماشینی و ماشینی دستبافت و … با مواد و بافت های پلی استر، نخ و انواع مواد پلاستیکی و …. تولید می شوند، شستشوی فرشها به صورت اعلاء شویی نیازمند ماشین آلات اختصاصی و خشک کن های لوله ای می باشد.

کارخانجات فرش ماشینی در اکثر شهرهای کشور وجود دارد ولی بسته به امکانات در برخی شهرهای کشور از کثرت بیشتری برخوردار است که می‌توان کاشان را به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران نامید چرا که در این شهر بیش از ۷۰۰ واحد فعال در امر تولید فرش ماشینی فعال است. همچنین تولید فرش ماشینی در شهرهای آران و بیدگل، کاشان ، مشهد، دلیجان، یزد، اصفهان و تهران، ماکو نیز چشمگیر است.

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی

فرش ماشینی توسط ماشین آلات مختلفی تولید می‌گردد که می‌توان به دستگاه‌های تکسیما، واندویل، شونهر، Alpha ,CRX, ASR, VTR و… اشاره کرد. جنس هر فرش نیز می‌تواند آکریلیک یا BCF و مخلوطی از این دو، یا الیاف جدید ابریشم مصنوعی (پلی استر) باشد. قابل ذکر است که فرش‌های ۱۰۰٪ آکریلیک دارای کیفیت و قیمت بالاتری هستند ولی فرش‌های ابریشم مصنوعی در حال حاضر به دلیل عدم پرزدهی و شستشوی بسیار آسان و ثبات و درخشندگی بالا در بازارهای جهانی به عنوان بهترین کفپوش مورد توجه قرار گرفته و همچنین فرش‌ها بر اساس شانه به ۳۵۰، ۴۴۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰و ۱۵۰۰ شانه تقسیم می‌شوند.

تراکم فرش‌ها نیز می‌تواند براساس نوع ماشین و شانه بین ۷۰۰ تا ۴۵۰۰ باشد. نوع جدیدی از فرش ماشینی با نام فرش ماشینی گل برجسته نیز در حال تولید است که مکانیزم تولید آن به این صورت است که یک یا دو نخ از الیاف فرش دارای این ویژگی هستند که به هنگام فرایند هیت ست شدن فرش (بخاردهی) طولشان کاهش می‌یابد و کاهش طول خواب باعث برجسته شدن ظاهر کلی فرش می شود. به این فرش ها در اصطلاح فرش هایبالک یا گل برجسته گفته می شود.

اعلاء شویی فرش ماشینی

اعلاء شویی فرش ماشینی

کارخانه قالیشویی عمارت تهران با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و مواد شوینده درجه یک ایرانی بهترین و بالاترنی کیفیت شستشو را برای شما مشتری عزیز به ارمغام می آورد. شستشوی به وسیله یدستگاه اتوماتیک شستشو با استفاده از خشک کن ها لوله ای فرش ها را مانند روز اول تمیز و معطر خواهد کرد.

شستشوی فرشها ماشینی به دو روش معمولی و اعلاء شویی انجام می شود، در روش شستشوی معمولی فرش یکبار شستشو شده و آبکشی و سپس آبگیری می شود، در روش شستشوی اعلاء فرش شما دوبار شسشتو و آبکشی با مواد شوینده تگزا انجام می پذیرد از همین رو علاوه به تمیزی فرش شما معطر نیز خواهد شد، قبل از انجام کلیه مراجل شستشو در فرشها در روش اعلاء شویی فرشها با جدید ترین ماشین آلات روز اقدام به خاک گیزی و گرم گیری می شوند.

مبل شویی در منزل

مبل ها مورد استفاده مداوم روزانه هستند و در معرض آلودگی های زیادی قرار دارند. همین حالا به مبلمان نگاهی داشته باشید آیا لکه های کوچک و بزرگ روی مبل ها را می بینید؟ حتی اگر ظاهر رویه مبلمان هم تمیز باشد با کثیفی و آلودگی های بافت و درون اسفنج ها چه می کنید؟ به طور معمول مبلمان نیاز به شستشوی سالیانه دارند. سرویس خشکشویی مبلمان با شروع خانه تکانی های نوروزی بیشتر درخواست می شد.

services-tabs-139154408

مراحل شستشو و خشک شویی مبل به صورت کامل در منزل انجام می شود اما به این معنا نیست که پس از شستشوی مبل شما قادر به استفاده از آن باشید. مراحل ترتیب به صورت خلاصه به شکل زیر انجام میشود:

جاروکشی خشک انجام می شود
مبل و نشیمن ها توسط فرچه مخصوص و مواد شوینده شسته می شود
خشک کردن مبلمان با دستگاه آبگیری مخصوص

مرحله خشکشویی به این معناست که آب و مواد شوینده ای که وارد مبل شده و ماندن آن باعث پوسیدگی مبل منزل شما می شود را توسط آبکش مخصوص از داخل مبل بیرون میکشیم اما ممکن است نم و رطوبت باقی مانده در مبل (مقداری که آسیبی به مبلمان نمیرساند) تا یکروز آینده نیز خشک نشود و این یک امر طبیعی و از روال کار مبل شویی می باشد.

services-tabs-139154408

مبل شویی در تهران شکل و شمایل دیگری پیدا کرده است. دیگر شستشو به شیوه های قدیمی چندان مرسوم نیست. این روزها شرکت های خدماتی- نظافتی از دستگاه مبل شور برای خشکشویی مبل در منزل استفاده می کنند. به این ترتیب نیازی به حمل مبلمان به کارخانه برای شستشو نیست بلکه همه کارهای نظاتفی و تمیز کاری مبل ها در محل انجام می شود. خشکشویی مبل در محل راهی ساده برای نظافت مبل ها و تمیز کردن لکه های روی مبلمان است که در زمان بسیار کوتاه تری انجام می شود.

شستن مبل در محل

انواع مبلمان چوبی، استیل، پارچه ای و … با متریال مختلف تولید می شود. دستگاه مبل شور قادر به شستن همه نوع مبلمانی است اما تنها بخش های پارچه ای و اسفنج های مبل در سرویس شستشوی مبل در تهران و خشکشویی مبلمان با دستگاه مبل شور تمیز می شوند. قسمت های چوبی یا پایه های فلزی با دست تمیز می شود. طریقه شستن مبل با دستگاه مبل شور بسیار ساده و راحت است.

خشکشویی خوشخواب د رمحل

امروزه استفاده از تشک خوشخواب و طبی در میان اقشار مختلف جامعه رواج بیش از پیش یافته و حفظ پاکیزگی ، سلامت و دوام آن چالش همیشگی کاربران بوده است ، چرا که در صورت شست و شوی پارچه رویه تشک ابر و فوم پرکننده تشک نیز در اثر جذب رطوبت کاهش حجم داده و پس از چند مرتبه شست و شو حالت اولیه خود را از دست می دهد و تشک اصطلاحاً افت کرده و فنرهای آن نمایان می شود .

ضمناً به دلیل عدم تنفس کافی و دیر خشک شدن ، مواد پرکننده تا چند روز پس از شست و شو با انتشار بوی نامطبوع موجب آزار کاربران خواهند بود . همچنین باید توجه داشت که پاکیزگی رویه تشک از اهمیت زیادی برخوردار بوده و ارتباط مستقیم با سلامتی کاربر دارد چرا که در صورت آلودگی میتواند آثار جبران ناپذیری به پوست رسانده و به دلیل برخورداری از دمای مناسب ، محل مطلوبی برای رشد و نمو انواع باکتری و قارچ می باشد .

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب

اگر کالای خواب خود را زیر میکروسکوپ قرار دهید از آن چه می‌بینید تعجب خواهید کرد ، در هر کالای خواب غباراتی متشکل از موجودات ریز میکروسکوپی وجود دارد که از سلول های مرده پوست تغذیه می کنند و تنها راه حل کنترل این موجودات شستشوی منظم کالای خواب می باشد .

از این روست که توصیه متخصصان شست و شوی کامل و مرتب کالای خواب است به نحوی که اطمینان حاصل شود آثاری از لکه ، آلودگی و موجودات میکروسکوپی بر روی تشک باقی نمی ماند . استفاده از دستگاه های شست و شو با برس دوار و دستگاه وکیوم با توان موتور مکنده بیش از ۱۵۰۰ وات باعث پاکیزگی یکنواخت و حفظ سلامت رویه تشک شده و ضمن حفظ دوام متریال پرکننده (ابر و فوم) ، تشک پس از تنها ۲ تا ۳ ساعت قابل استفاده خواهد بود .

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب

قالیشویی عمارت با استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی درجه یک ایرانی (تگزا) با استفاده از سرویسکاران مجرب و منظم با نوبت گیری قبلی اقدام به اعزام سرویس کار به محل داشته و خوشخواب های تک نفره و دونفره شمارا با بالاترین کیفیت شستشو کرده و تحویل شما خواهند داد.

لازم به ذکر است که خدمات خشکشویی خوشخواب د ر محل بدون ریزش آب بوده و کیفیت خدمات خشکشویی عمارت تهران به صورت ممتاز می باشد. برای ثبت سفارش خدمات خود می توانید از شماره های تماس در انتهای صفجه استفاده کنید.

کلیه خدمات رفوگری و رنگبرداری

ترمیم فرش یا رفوگری فرش مجموعه اقدامات اساسی است که منجر به رفع هر گونه آسیب و صدمات ظاهری فرش می‌شود. ترمیم فرش بهره دهی کامل و عمر مفید آن را نیز افزایش می دهد و نیازمند افراد متخصص برای مرمت نقاط آسیب‌دیده فرش می باشد. لذا انجام این عمل، نیاز به تجربه و مهارت خاصی دارد.

ترمیم و بازسازی

ترمیم و بازسازی

قالی بافی از دیرباز غنی ترین هنر ایرانی است و دارای ارزش مادی و معنوی زیادی می باشد. اگر در صورت فرسودگی فرش، عملیات رفوگری فرش انجام نشود به مرور فرش شما زمان از بین میرود. حتی در برخی موارد دیر اقدام کردن برای ترمیم فرش منجر به رشد پوسیدگی و در نتیجه هزینه سنگین میشود. فرش شما سرمایه شماست. پیشنهاد ما این است که اطلاعات خود را در زمینه ی مرمت بالا ببرید و به بهترین متخصصان روفوگری در قالیشویی عمارت اعتماد کنید.

ترمیم و بازسازی

ترمیم و بازسازی

ریشه بافی

فرش هایی که به دلیل استفاده زیاد، ریشه هایشان از بین می رود، نیاز به ریشه دوزی دارند. در صورتی که تمام ریشه های فرش از بین رفته باشد، باقیمانده ریشه را از ابتدای بافت با قیچی بریده و ریشه دوزی انجام می شود و چنانچه قسمتی از ریشه ها از بین رفته باشند، همان قسمت را ترمیم می شود

ترمیم پارگی و پوسیدگی

این حالت ممکن است در اثر کهنگی و مرور زمان پیش بیاید. همچنین لکه های قدیمی که اقدام به شستشو نشده باعث پوسیدگی و پارگی شود. اما می توان آن را از روی نقشه طرف سالم فرش رفو نمود. نقشه ای مناسب روی کاغذ شطرنجی طراحی کرده و عمل رفوگری فرش را با متریال درجه یک انجام می دهیم.

مرمت سوختگی

سوختن نیز یکی از عیوبی می باشد که به جهت قابلیت اشتعال سریع مواد مورد استفاده در فرش، شاید در مرحله استعمال بر فرش عارض گردد. سوختن فرش چنانچه خفیف و جزئی باشد قابل رفع میباشد. چنانچه عمیق و وسیع باشد باید عملیات رفوگری فرش توسط متخصصین انجام شود.

همین الآن باما تماس بگیرید

برای دریافت مشاوره رایگاه برای خدمات قالیشویی و یا ثبت سفارش خود میتوانید با شماره های ذیل تمای گرفته و یا از فرم تماس سفارش خود را ثبت کنید

۶۶۶۷۷۴۰۸ – ۷۷۹۴۹۰۸۶
۸۸۴۴۹۴۰۱ – ۲۲۷۱۷۸۵۱
۴۴۳۰۲۵۷۸

نام خانوادگی *
نام *
آدرس ایمیل *
شماره تماس

موضوع

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟